ThetaHealing Dünya İlişkileri Uygulayıcı Semineri

ThetaHealing Dünya İlişkileri Uygulayıcı Semineri

Ön Koşul: Basic, Advanced ve Derin Kazma Uygulayıcılık sertifikasına sahip olmak

Süre: 5 gün

 

 

Seminer İçeriği:

 

Ön koşul olan Basic, Advanced ve Derin Kazma eğitimleri ve sonrasında  çok fazla konuda kendimizle çalışmış olsak da içimizdeki kızgınlığın, nefretin; çevremizdeki savaşın hala devam ettiğini görüyor ve hissediyor olabiliriz.

Tekniğin kurucusu Vianna Stibal  ideal kilosuna ulaşmakla ilgili sayısız çalışma ve diyetle sonuçlanamayan problemlerin Dünya İlişkileri seminerini alıp, atalarıyla ilgili sorunları çalıştıktan sonra kilo vermeye başlayan sayısız kişi gözlemlemiştir.

Aynı durum bolluk bereketin yanı sıra sevgi ve ilişkiler konularında da blokajların kalkıp dönüşümlerin gerçekleşmesini sağlamıştır.  Çünkü bu çözümlerdeki  gelişmeler kendi içimizdeki  savaşların, kavgaların ve düşmanlıkların bitmesiyle olur. Genlerimizden getirdiğimiz, hiç farkında dahi olmadığımız enerjilerin yüklerini ve deneyimlerini hayatımızda yaşıyoruz. Ön yargı, nefret, kin, pişmanlıklardan serbest kaldığımızda “Daha İyi Bir Ben” e ve dolayısıyla daha iyi bir dünyaya adım atmış oluruz. Kendimizde çözümlediğimiz her şey, hem bizden sonraki nesillere çözülmüş olarak aktarılacak; hem de kolektif bilinç üzerinde olumlu etkiler yaratacaktır.

Kendimizi kim, hangi ırk ya da hangi din olarak tanımlıyoruz?

Bu kimliğin, diğerleriyle ya da yaşadığımız, ziyaret ettiğimiz yerlerdeki diğer kişilerle düşmanlığı olabilir mi?

Kendimizi tanımladığımız kimliğin, atalarımızın herhangi birinin kendini tanımladığı kimlikle bir kavgası olabilir mi?

Bu seminer aynı zamanda dünya üzerindeki diğer kültürler ve ülkelerle olan ilişkilerimizi de düzenler. Bilinçaltı kalıplarımız nedeniyle hiç gitmediğimiz ülkeler, adını ilk kez duyduğumuz din yada mezhepler ve tanık olmadığımız kültürlerle ilgili aidiyet hissettiğimiz  yada tepki ve direnç gösterdiğimiz durumları çözüp iç dünyamızı dengeler. Bu durum bizim sadece diğer ülke ve halklarla olan ilişkimizi değil, kendimizle, yakın ve uzak çevremizle  olan ilişkilerimizi de etkiler. Aynı frekanstaki enerjiler birbirleriyle eşleştikleri için içimizdeki gizli önyargı, kızgınlık, nefret ve korkuları temizlediğimiz ölçüde mutlu, huzurlu, uyumlu ve hem kendi potansiyelini kullanan, hem de ilişkide olduğumuz kişilerin potansiyellerini ortaya çıkarmalarını sağlayan kişiler olabiliriz.

 

Seminer Akışı

  • – Dünya, Yaradan ve Güven
  • – Duygulara Bağlı İnanç Sistemleri
  • – Önyargı
  • – Aile Bağı/ Kendi Genetik Soyağacınız/ Genetik Düşmanlar/ Atasal Önyargılar/ Kan hattının kabulü
  • – Ülkeler ve Etnik Halklar/ Irklar ve Etnik Kökenler/ Ülkeler ve Irklar/ Dinlerle ilgili önyargılar
  • – İnsanlar/ Gruplar/ Organizasyonlar/ İnsani Özellikler hakkında önyargılar ve düşmanlıklar
  • – Önyargıları ve blokajları temizlemekle ilgili inanç çalışmaları ve yüklemeler
Theta Healing® ve Theta Healer® THINK 'in tescilli markalarıdır. www.thetahealing.com © Copyright 2017